Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016
Witam Was. Jeszcze nie ochłonąłem po Chańczy i jestem pod wrażeniem Świętokrzyskiej gościnności.
Jak już kiedyś wspominałem, chodzi mi po głowie rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016 w opolskim. Przystań Amazonka http://www.ziaja-kajaki.pl/ jest doskonałym miejscem na tego typu imprezy. Wyraziłem zainteresowanie właścicielowi tym tematem i jest otwarty na wszelkie propozycje. Miejsce jest przyjemne, daleko od zabudowań, więc można poszaleć. Do atrakcji zaliczyłbym m.in. Spływ kajakowy, zwiedzanie Góry Św. Anny 40km, obskoczyć Turawę 30 km, Zamek w Mosznej 72 km.
29 Kwietnia rozpoczyna się weekend majowy. Co Wy na to ?
Rezerwacja pięciu domków jest od piątku do wtorku.29 kw. -3 maja. Szósty możemy również zarezerwować, gdyby pojawiło się więcej chętnych. Taką informację dostałem od właścicieli. Koszt jednej doby za domek to 150 zł. + koszty energii którą wykorzystamy np. do ogrzewania.(tutaj spróbuję ustalić konkretną kwotę. Wychodzi to, po ok. 40 zł. za osobę.
Domki są 4 osobowe z możliwością 5 osób
Lokalizacja http://nad-jeziorskiem.pl
edytowany przez requiem5
Jak już kiedyś wspominałem, chodzi mi po głowie rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016 w opolskim. Przystań Amazonka http://www.ziaja-kajaki.pl/ jest doskonałym miejscem na tego typu imprezy. Wyraziłem zainteresowanie właścicielowi tym tematem i jest otwarty na wszelkie propozycje. Miejsce jest przyjemne, daleko od zabudowań, więc można poszaleć. Do atrakcji zaliczyłbym m.in. Spływ kajakowy, zwiedzanie Góry Św. Anny 40km, obskoczyć Turawę 30 km, Zamek w Mosznej 72 km.
29 Kwietnia rozpoczyna się weekend majowy. Co Wy na to ?
Rezerwacja pięciu domków jest od piątku do wtorku.29 kw. -3 maja. Szósty możemy również zarezerwować, gdyby pojawiło się więcej chętnych. Taką informację dostałem od właścicieli. Koszt jednej doby za domek to 150 zł. + koszty energii którą wykorzystamy np. do ogrzewania.(tutaj spróbuję ustalić konkretną kwotę. Wychodzi to, po ok. 40 zł. za osobę.
Domki są 4 osobowe z możliwością 5 osób
Lokalizacja http://nad-jeziorskiem.pl
edytowany przez requiem5
