Strona 1 z 14

Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: sobota, 17 października 2015, 22:44
przez florek
Witam Was. Jeszcze nie ochłonąłem po Chańczy i jestem pod wrażeniem Świętokrzyskiej gościnności.
Jak już kiedyś wspominałem, chodzi mi po głowie rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016 w opolskim. Przystań Amazonka http://www.ziaja-kajaki.pl/ jest doskonałym miejscem na tego typu imprezy. Wyraziłem zainteresowanie właścicielowi tym tematem i jest otwarty na wszelkie propozycje. Miejsce jest przyjemne, daleko od zabudowań, więc można poszaleć. Do atrakcji zaliczyłbym m.in. Spływ kajakowy, zwiedzanie Góry Św. Anny 40km, obskoczyć Turawę 30 km, Zamek w Mosznej 72 km.
29 Kwietnia rozpoczyna się weekend majowy. Co Wy na to ?

Rezerwacja pięciu domków jest od piątku do wtorku.29 kw. -3 maja. Szósty możemy również zarezerwować, gdyby pojawiło się więcej chętnych. Taką informację dostałem od właścicieli. Koszt jednej doby za domek to 150 zł. + koszty energii którą wykorzystamy np. do ogrzewania.(tutaj spróbuję ustalić konkretną kwotę. Wychodzi to, po ok. 40 zł. za osobę.
Domki są 4 osobowe z możliwością 5 osób
Lokalizacja http://nad-jeziorskiem.pl

edytowany przez requiem5

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: niedziela, 18 października 2015, 18:29
przez ogórek
hhhmmm. ja na to trochę daleko 300 km, ale jak patrze na ten długi wikend ,to jesteśmy tam 4 dni , więc ok. :D jestem na tak :D

opcja tylko domki , ciekawe ile by nas koleś skasował za te 4 dni w tym terminie ?

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: niedziela, 18 października 2015, 19:58
przez requiem5
ja też jestem na tak bo tamte tereny mi się bardzo podobają :) ale do rozpoczęcia sezonu do jeszcze sporo czasu i musowo domki :P

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: niedziela, 18 października 2015, 20:21
przez Jabol80
Na weekend majowy ja odpadam ,4 dni to za długo żebym dzieciaki teścią albo rodzicą podrzucił ale propozycja fajna.

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: niedziela, 18 października 2015, 21:01
przez florek
Jeśli koniecznie domki, co oczywiście wiąże się z kosztami, to tylko Turawa. Jest tam tego mnóstwo. Wiem że to wiosna i jeszcze może być zimno, ale od tego jest ognisko, podgrzewacze i zabawa. Jak będzie padać śnieg to poprosimy gościa aby nam pozwolił rozbić namioty w środku tego dużego białego. Podobno stoi tam cały rok.
Puki co wyskakujcie z propozycjami.

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: niedziela, 18 października 2015, 21:39
przez Ragor
Bądźmy poważni, na namioty jest zdecydowanie za zimno ;) Tylko domki ;)

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: poniedziałek, 19 października 2015, 11:04
przez requiem5
o tej porze to tylko domki, chyba że jakieś wigwamy w których ognisko dałoby radę rozpalić :)

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: poniedziałek, 19 października 2015, 14:56
przez woznyman
A zanim rozpoczęcie to może Sylwestra? Coś? Gdzieś?

Tak se luźno ten tego rzucam, ma się rozumieć :-)

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: poniedziałek, 19 października 2015, 15:20
przez Jabol80
woznyman napisał(a):A zanim rozpoczęcie to może Sylwestra? Coś? Gdzieś?

Tak se luźno ten tego rzucam, ma się rozumieć :-)


Ty ciągle nawiązujesz do tego o wielu ksywach ,zawsze lużno,lużna wątroba itp. co ty chyba coś ten tego na niego :) :kiss2:

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: środa, 21 października 2015, 22:15
przez mariuha
Zamiast Turawy może jezioro Nyskie nie daleko do Opola

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: piątek, 23 października 2015, 23:07
przez JenJer
A może tu gdzie zaproponował szydlas na zakończenie http://nad-jeziorskiem.pl/ :?:

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: sobota, 24 października 2015, 10:39
przez florek
Bardzo dobry pomysł. Domki na zdjęciach prezentują się świetnie. Już wysłałem zapytanie, czy będą w stanie przyjąć dwudziestu przemiłych motocyklistów. Czekam na odpowiedź.

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: niedziela, 25 października 2015, 20:47
przez requiem5
będziemy pływać kajakami? :) hura :D :yeah: :eye: :yeah:

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: poniedziałek, 26 października 2015, 17:49
przez florek
Mam dobre wiadomości. Przemiła Pani powiedziała mi że, mamy się decydować, dawać znać i rezerwować. Jest 6 domków czteroosobowych z możliwością dostawek. Wychodzi po ok. 35zł od osoby na dobę. Teren jest zamknięty i strzeżony przez gospodynię. A kajaki też znajdziemy.
Tu jest link. http://www.eholiday.pl/noclegi-kb3512-g ... _tab_photo
Co o tym myślicie.

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: wtorek, 27 października 2015, 11:13
przez requiem5
wygląda przyzwoicie.

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: wtorek, 27 października 2015, 20:25
przez Mariano
Mi pasuje

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: wtorek, 27 października 2015, 20:53
przez Ragor
Jeśli do tego czasu wygrzebię się z długów to będę na 99% ;)

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: środa, 28 października 2015, 23:16
przez Rafał FSW
florek napisał(a):Mam dobre wiadomości. Przemiła Pani powiedziała mi że, mamy się decydować, dawać znać i rezerwować. Jest 6 domków czteroosobowych z możliwością dostawek. Wychodzi po ok. 35zł od osoby na dobę. Teren jest zamknięty i strzeżony przez gospodynię. A kajaki też znajdziemy.
Tu jest link. http://www.eholiday.pl/noclegi-kb3512-g ... _tab_photo
Co o tym myślicie.


Miejscówki super i nie będę miał aż tak daleko...jestem za... Szkoda tylko że trzeba tyle czasu czekać....

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: czwartek, 29 października 2015, 16:11
przez Jabol80
Mi tez pasuje .

Chyba że chcecie w to samo miejsce jechać co w tym roku robiliśmy rozpoczęcie .
Tylko zamiast skansenu to można było by jechać do Golubia Dobrzynia na zamek http://zamekgolub.pl/

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

PostNapisane: czwartek, 29 października 2015, 18:21
przez florek
Poczekajmy aż reszta towarzystwa się wypowie. Może pojawią się jakieś inne propozycje. Ja myślę że centrum polski jest dobrym pomysłem i coś z tego będzie.