Strona 1 z 1

Wlepy

PostNapisane: środa, 13 września 2017, 20:27
przez ogórek
Dziś trochę nie typowa sytuacja , jadę sobie spokojnie wozem z roboty, nagle wyprzedza mnie jakieś niebieskie auto. W samochodzie za tylną szybą widzę logo GSXF.PL .
To logo co robi Marcel na zloty. Gnam za gościem , ale ne jest łatwo , bo to subaru :D . Po jakimś czasie zrównałem się z autem , a w nim uśmiechnięty Maniek.
Chwilę pogadaliśmy w korku , mówił że nie miał czasu jej zabrać z tylnej szyby. I tak lata z tym logo prawie rok, bo od zakończenia sezonu 2016 :gitara:
Wpadło mi do głowy , może by zorganizować jakieś naklejki na auto , co wy na to ? Kiedyś parę lat temu była taka akcja . Ale o tym może w innym dziale.

Re: NAPOTKANE NA TRASIE GSXF'y

PostNapisane: czwartek, 14 września 2017, 14:32
przez Ragor
Jestem za!

Przez prawie rok czasu nie zdążył wyjąć tej kartki? :lol: mistrz :D

Re: NAPOTKANE NA TRASIE GSXF'y

PostNapisane: niedziela, 17 września 2017, 18:44
przez requiem5
jak dobrze kojarzę to kiedyś Kinga jakieś wlepy ogarniała z okazji któregoś tam zlotu forum ;)
Jak nie to ja mogę się zająć tematem, poszukać drukarni itp. wlepa taka jak na koszulkach co nie?

Re: NAPOTKANE NA TRASIE GSXF'y

PostNapisane: poniedziałek, 18 września 2017, 08:48
przez ogórek

Re: NAPOTKANE NA TRASIE GSXF'y

PostNapisane: poniedziałek, 18 września 2017, 10:44
przez requiem5
coś takiego miałam na myśli ;)

Re: Wlepy

PostNapisane: wtorek, 19 września 2017, 21:53
przez JenJer
Ja wydrukowałam na swojej drukarce naklejki z logiem zlotu z okazji Dnia Forum 2013.
A naklejkami z logo forum i z adresem strony www zajmował się ktoś inny.

Re: Wlepy

PostNapisane: środa, 20 września 2017, 07:54
przez requiem5
ok, to zorjentuję się w temacie i jak będę wiedziała konkretnie to dam znać ;)

Re: Wlepy

PostNapisane: czwartek, 21 września 2017, 11:05
przez requiem5
więc sprawa wygląda tak.
Naklejki odporne na wodę, promienie uv, deszcz, śnieg i mróz
rozmiar 12*12cm
cena sztuki 4zł

Naklejki takie jak pod spodem, oczywiście samo logo bez zewnętrznego tła.

Re: Wlepy

PostNapisane: czwartek, 21 września 2017, 11:39
przez JenJer
A mniejsze takie jak na moto były?

Re: Wlepy

PostNapisane: poniedziałek, 25 września 2017, 10:21
przez requiem5
mniejszych nie zrobią, bo wzór jest dość skomplikowany a naklejka ma na sobie dodatkowo dwie warstwy folii ochronnej i podczas cięcia mogą wychodzić krzywe itp.

Re: Wlepy

PostNapisane: wtorek, 26 września 2017, 08:43
przez requiem5
żeby orientacyjnie wiedzieć ile osób było by chętnych zrobię listę jak ktoś coś to się wpisywać, bo jak będzie 5 osób chętnych to nie ma co sobie tyłka zawracać ;)

Re: Wlepy

PostNapisane: wtorek, 26 września 2017, 11:32
przez Schummi
patrząc na frekwencje na forum i aktywność w jakimkolwiek dziale to może być rzeczywiście dosłownie kilka osób chętnych :)

Re: Wlepy

PostNapisane: niedziela, 1 października 2017, 20:43
przez Mariano
Logo w 3D wygląda lepiej :P

Re: Wlepy

PostNapisane: poniedziałek, 2 października 2017, 08:15
przez Schummi
Mariano napisał(a):Logo w 3D wygląda lepiej :P

zgadza się :) takie jak jest na górze strony z szarą "S" dużo ładniej wygląda a drukarni podejrzewam jest to bez różnicy co wydrukuje.

Edyta, jak nie masz takiego loga to ja mam to co dajemy do kalendarza - z kanałem alfa na tle - mogę Ci podesłać ;)

Re: Wlepy

PostNapisane: poniedziałek, 2 października 2017, 14:00
przez requiem5
kurcze trochę późno, bo mi już drukarnia to drukuje.
Chciałam zdążyć na zakończenie sezonu i w piątek już zaczeli.

Re: Wlepy

PostNapisane: poniedziałek, 9 października 2017, 11:03
przez requiem5
są już wlepy i tak się prezentują,
udało się w ostatniej chwili 3D :)
kto zainteresowany pisać PW
Ci co na liście dostali wiadomości z nr konta.

Re: Wlepy

PostNapisane: poniedziałek, 9 października 2017, 17:33
przez Schummi
no... ładnie, ładnie :D i od razu prezentacja na samochodzie... :roll:

Re: Wlepy

PostNapisane: poniedziałek, 9 października 2017, 22:24
przez Mariano
Wypasione :-)