dostalem w dupe i poszedl dekielel lewy, wyciekl olej, pekla tez klamka sprzegla. po dorzuceniu rysy i wgniecenia na tlumiku (drobne, bo drobne, ale sa

), porysowanego emblematu gsx i delikatnie owiewki, poluzowanego uchwytu pasazera i urwanego lusterka PZU wycenilo mi szkode na 1400
