Mini spot w Poznaniu

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez korytarz4 » poniedziałek, 21 listopada 2011, 21:54

hej,
Dawno już temu się zarejestrowałem, ale traf chciał, że kupiłem bandita i na tamto forum się przeniosłem... ale do sedna w miejscowości Luboń koło poznania w sezonie razem z kilkoma innymi motocyklistami organizujemy sobie co tygodniowe wypady ( zazwyczaj są to niedziele ok 70-120 km traska ). Latamy sobie w grupie 4-8 osób zależy jak kto ma czas. Mamy dwa bandziory, śmiga sv-ka 650 kilka "czoperków". Jazda jest raczej rekreacyjna ( 80-100km/h). Co prawda poza sezonem to tak słabo spotykaniem się ale piszę info, gdyż na przyszły sezon może być nas więcej. Dodam tylko, że przedział wiekowy jest ość spory, ja mam 23 lata a koledzy z którymi lata mają już niekiedy dorosłe dzieci.
Pozdrawiam i jakby co zapraszam na nasze małe wycieczki
Pozdrawiam Kuba
korytarz4
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 12:55
Lokalizacja: Luboń/Poznań

Postprzez bostea » środa, 23 listopada 2011, 18:44

korytarz4 :D bardzo fajnie, że się odezwałeś! Moja Zuza już zimuje, ale na wiosnę, chętnie się umówię, żeby oblookać inne lalki :P
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez korytarz4 » środa, 23 listopada 2011, 23:27

Hey, już dawno miałem napisać, ale jakoś zawsze było "jutro napiszę" :) Mój bandzior obecnie stoi rozebrany - chcę odnowić lakier. Co do przyszłego sezonu to również mam nadzieje ze razem gdzieś polatamy. Pozdrawiam serdecznie
Pozdrawiam Kuba
korytarz4
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 12:55
Lokalizacja: Luboń/Poznań

Postprzez pablonuevo » wtorek, 28 lutego 2012, 14:03

Halo Poznań i okolice :) Pobudka:) Koniec tego zimowego snu - Wiosna nadciąga !!!! Powoli czas na pierwszy spocik w nowym sezonie 2012 :) Co koleżanki i koledzy na to ? :diabel:
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez max_kom » wtorek, 28 lutego 2012, 14:10

ja już się przebudzam - myślę, że może w połowie marca na dobre rozpocznę. A spocik oczywiście - jestem za.
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kristos » wtorek, 28 lutego 2012, 14:23

Z checia sie dolacze juz powoli czas na pobudke
kristos
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 20:06
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bostea » wtorek, 28 lutego 2012, 16:17

Mnie jeszcze trochę w tyłek zimno :diabel:
Ale planuję odebrać maszynę od Brata, około 20 marca i wtedy mam nadzieję, że już będzie sezon w pełni!
A tak nawiasem, to dzisiaj looknęłam do powitalni, a tam dwóch nowych Kolegów z okolic :brawo:
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez pablonuevo » czwartek, 1 marca 2012, 01:05

Po dzisiejszych przygotowaniach jutro czas na przywitanie wiosny :) Jezeli tylko nie bedzie padac to wyjezdzam z garazu :D Jesli komus miedzy 11-14 wpadnie w oko biała suka to JA :D Jeśli znajdzie sie ktos kto ma juz dosc zimy i odwage (ma byc tylko i aż 9 stopni) to przed wyjazdem wrzuce tu gdzie bede krążył :) Jutrzejszy dzień pod hasłem ZIMO WYP...AJ :P Pozdro 600 :)

[ Dodano: 01-03-12, 14:31 ]
:paluj: No niestety deszcze niespokojne potargały psa... suke... i zastrajkowała. Ładowanie aku w toku... ech!!!!!!! :!: :!: :!: :fire: :mn:

EDIT:pegaz
Ostatnio edytowano niedziela, 4 marca 2012, 13:52 przez pablonuevo, łącznie edytowano 1 raz
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez michau » czwartek, 1 marca 2012, 19:19

Ja także pisze sie na pierwszy spot :) bo tak czekam i czekam:D Pozdrawiam!
michau
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 19:10
Lokalizacja: Poznań/okolice

Postprzez korytarz4 » czwartek, 1 marca 2012, 19:43

o widzę, że poznań rusza w sezon 2012 ;) Mam nadzieje, że przyjmiecie na jakiegoś spota kolegę na bandziorze :mrgreen: ale póki co muszę go złożyć bo jest hmm"niejezdny" ;P
Pozdrawiam Kuba
korytarz4
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 12:55
Lokalizacja: Luboń/Poznań

Postprzez pablonuevo » piątek, 2 marca 2012, 00:44

Pierwsza pozno wieczorna jazda wykonana... Trzeba doszlifować kilka drobiazgów i można jeździc. Zastała sie mocno suka ale troche ruchu i bedzie git majonez :)
:yeah: :yeah:

[ Dodano: 03-03-12, 14:51 ]
Mamy piękną wiosenną sobote :) :) :) Proponuje SPOT na spontanie dziś o godzinie 16.30/17.00 powiedzmy przed wejsciem do nowego skrzydla starego browaru od ulicy ratajczaka. jest duzy plac na ktory mozna wjechac i kawiarnia... Jest piękne slońce i CIEPŁO co najważniejsze :D JEST KTOS CHĘTNY ?????????? Jakby co mój numer 792-099-222. Napiszcie tutaj czy ktoś jest zainteresowany :) czekam z niecierpliwoscia
:diabel:

[ Dodano: 03-03-12, 15:56 ]
HALO JEST TU KTO :) ?
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez slawekd » sobota, 3 marca 2012, 20:37

Witajcie,
moto odkopane, gotowe do jazdy. Jeszcze tylko kilka drobiazgów muszę dograć i będzie git malina.
Spot oczywiście tak. Jutro jestem wolny.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez kojak83 » niedziela, 11 marca 2012, 23:21

bostea napisał(a):A tak nawiasem, to dzisiaj looknęłam do powitalni, a tam dwóch nowych Kolegów z okolic :brawo:


To chyba między innymi o mnie mowa :P Mam nadzieję, że uda mi się szybko kupić moto i powiększyć frekwencję na spotach :)
Avatar użytkownika
kojak83
 
Posty: 217
Dołączył(a): wtorek, 17 stycznia 2012, 12:37
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Postprzez max_kom » poniedziałek, 12 marca 2012, 12:43

ja również stanąłem na dwa koła. Pierwsza setka już za mną. Obudziła się suza ze snu zimowego i od razu chętna na spacery.
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez slawekd » sobota, 17 marca 2012, 15:17

Jakieś plany spotkaniowe???
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez pablonuevo » sobota, 17 marca 2012, 16:09

jesli ktos jutro wyczaryje jakis spot to chetnie sie zjawię :D WIOSNA !!!!!!!!!
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez korytarz4 » sobota, 17 marca 2012, 17:43

ja dziś pierwszy raz w tym roku przejechałem się na moto - kumpla bo mój jeszcze nie przygotowany do sezonu ;)
Pozdrawiam Kuba
korytarz4
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 12:55
Lokalizacja: Luboń/Poznań

Postprzez pablonuevo » niedziela, 18 marca 2012, 11:33

To co podejmuje się ktoś dzisiaj organizacji spotu?
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Toster » niedziela, 18 marca 2012, 18:23

OJ WIOSNA WIOSNA!!! Nareszcie polatane. Górczyn reaktywacja:)
Toster
 

PIERWSZY OFICJALNY WIOSENNY SPOT POZNAŃSKI 2012

Postprzez pablonuevo » piątek, 23 marca 2012, 13:00

NO DOBRZE MOI DRODZY! Koniec z zimowym lenistwem!
W najbliższą Niedziele ogłaszam dniem P.O.W.S.P. - PIERWSZY OFICJALNY WIOSENNY SPOT POZNAŃSKI sezon 2012.
Żeby wszystkim było ani daleko ani blisko spotykamy się punktualnie w samo południe na placu przed wejściem do nowego skrzydła starego browaru od ulicy Ratajczaka. Po oficjalnym forumowym otwarciu sezonu w Poznaniu wspólny przejazd przez miasto a co się urodzi w trakcie to zobaczymy. Niestety nie ma jeszcze koszulek forumowych ale damy rade bez nich :) Oczywiście całe wydarzenie będzie dokumentowane foto/wideo.
Wiem że większośc leniuchów juz ma za sobą wiosenne kilometry a i pogoda ma byc bardzo dobra zatem żadne wymówki typu maszyna nieodkopana po zimie albo za zimno na jazde NIE WCHODZĄ W GRĘ :D !!!!!!!!!
Poniżej zamieszczam listę obecności na którą się wpisujcie :D Do zobaczenia w niedziele!!!!!
:diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel:



Spotykamy sie dokładnie TU :
http://img341.imageshack.us/img341/9938 ... 6104e1.jpg
Ostatnio edytowano piątek, 23 marca 2012, 13:06 przez pablonuevo, łącznie edytowano 1 raz
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron