ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013 - CHAŃCZA

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Schummi » poniedziałek, 16 września 2013, 16:03

1. Malwi
2. [SCH]Marcin + JenJer
3. Budzik + Ola - nie na 100%
4. Abek
5. Rumcajs
6. Lewy + Ewelina - 50% że będą
7. Kajlon
8. Płaski - 60% że będzie
9. requiem5
10. woznyman
11. moro99
12. Mariano

lista na dzień dzisiejszy:
- osoby które potwierdziły termin październik
- osoby które potwierdziły termin wrzesień


no to wszyscy potwierdzili :P
Malwi napisał(a):A te osoby, które deklarowały się na wrzesień są pewne, że nie dadzą rady dojechać na październik?

po kolei:
Lewy napisał dosłownie, że w październiku na 100% go nie będzie, a we wrześniu będzie na 50%, czyli może go nie być i pisał, żeby jego głosu nie brać pod uwagę, niestety :(
Płaski - już wiecie, że tylko wrzesień i to na 60% :/
Mariano i moro99 na pewno w październiku nie przyjadą :(
woznyman - nic nie napisał odnośnie października

myślę, że sprawa terminu jest dość prosta - 9 osób (w tym 8 pewnych) chce przyjechać w październiku, a 6 we wrześniu (z czego 3 jest niepewne) :D
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez Malwi » poniedziałek, 16 września 2013, 16:08

No to mamy termin :D fajnie, że w końcu coś się wyjaśniło :mrgreen:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez moro99 » poniedziałek, 16 września 2013, 17:26

ja zobacze na pazdziernik ale raczej na 90% odpadam - chyba ze zrobie wam niespodziewajke (sie zobaczy)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Schummi » poniedziałek, 16 września 2013, 17:32

chyba ze zrobie wam niespodziewajke (sie zobaczy)

niespodziewajkę??? ale dasz znać wcześniej :diabel: bo domek ma ograniczoną pojemność... o jedną osobę to się pewnie nie będą bardzo targować ale jak kilka osób zrobi taką niespodziewajkę to już gorzej :P im nas więcej tym lepiej ale mam nadzieję, że na te 2 dni przed spotkaniem będzie wiadomo ile osób przyjedzie :D
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez rumcajs » poniedziałek, 16 września 2013, 17:58

[SCH]Marcin, Jak przyjadą bez zapowiedzi z niespodzianką to będa spać w Październiku w namiocie obok, a to będzie hardcore nawet po dużej ilości :browar:
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Schummi » poniedziałek, 16 września 2013, 18:00

rumcajs, najgorzej będą mieć nad ranem jak stężenie % spada a w dodatku na dworze 6 stopni :P my już to znamy :diabel:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez JenJer » poniedziałek, 16 września 2013, 18:21

[SCH]Marcin napisał(a): 9 osób (w tym 8 pewnych)

chyba 7 pewnych :P oj widzę problemy z liczeniem :P :diabel:
JenJer
 

Postprzez woznyman » poniedziałek, 16 września 2013, 18:24

Październik odpada: Czarnogóra później Bośnia, nie da rady :/
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Malwi » poniedziałek, 16 września 2013, 18:46

Dzień dobry wieczór wszystkim :D :kiss:


Skoro już doszliśmy do konsensusu związanego z terminem, czyli 5-6.10, to oficjalnie w porozumieniu z [SCH]Marcinem ustaliliśmy plan ZAKOŃCZENIA SEZONU GSXF CHAŃCZA.
Jest to zakończenie 2 dniowe z 1 noclegiem. Nocleg za osobę ok. 40 zł (cena może ulec zmianie). Spotykamy się w sobotę o godzinie 10. w O.W. Chańcza. Jeśli będzie potrzeba zaczekania na kogoś, to zaczekamy, jednak gorąca prośba, aby te spóźnienia nie były zbyt długie.
O godzinie 11. wyruszamy w stronę Opatowa (tego nie zwiedziliśmy na zlocie GSXF).
[SCH]Marcin napisał(a): Opatów: tu trochę pomieszane z cenami bo albo przewodników bierzemy i wejdziemy wszędzie albo tylko na niektóre obiekty. Według kobitki z PTTK warto wziąć przewodnika na Kolegiatę Św. Marcina (koszt 40 zł/grupa), przewodnik w podziemiach wliczony w cenę biletu - 12 zł/os, rynek możemy sobie sami zwiedzić (ratusz, jakieś pomniki i Brama Warszawska), czas zwiedzania około 3 godzin (podziemia 45 min, kolegiata 1h).
tu jesteśmy ograniczeni czasowo! kolegiata czynna 11-16, podziemia 9-17.

W Opatowie myślę, że coś wrzucimy na ruszt i wracamy do O.W. Tam organizujemy się na ognisko na plaży, w Rakowie tak jak poprzednio zrobimy zakupy :browar: :yahoo: :gitara:
Na drugi dzień trzeźwiejemy i wracamy każdy do siebie z pięknymi wspomnieniami i chęciami na kolejne spotkanie GSXF :D :diabel:

Dziękuję za uwagę :D
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » poniedziałek, 16 września 2013, 18:52

rumcajs, [SCH]Marcin, dali by rade w namiocie :) Dres koce grzejnik Lewego :)



JenJer, jak to nie czesto sie ze mna zgadzasz? :(:(:(

Malwi, Pięknie to podsumowałaś :) Jestem z Ciebie dumny :) :diabel:
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » poniedziałek, 16 września 2013, 19:16

Abek napisał(a):rumcajs, [SCH]Marcin, dali by rade w namiocie :) Dres koce grzejnik Lewego :)
to już widzę ewentualnych chętnych do nocowania pod namiotem :P :diabel: nawet pomogę rozbić Wam namiot :diabel:



Abek napisał(a):Malwi, Pięknie to podsumowałaś :) Jestem z Ciebie dumny :) :diabel:
:yahoo: :yeah: :mn: :kiss: ach ten wrodzony talent :P :roll:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 16 września 2013, 19:17 przez Malwi, łącznie edytowano 1 raz
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez slawekd » poniedziałek, 16 września 2013, 19:26

na chwilę obecną powiedzmy tak 50% szans ze się pojawię.
Na wrzesień szans brak
a październik negocjacje trwają

Potwierdzę do 3 pazdziernika
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez Abek » poniedziałek, 16 września 2013, 19:29

Jak już wszystko będzie ustalone to się napisze wtedy plan dnia bo noc się okaże jaka będzie :) Sugeruję ustalenie godziny dojazdu na 10 i wyjazd o 11. Zwiedzanie, powrót, ognicho chlanie itp :P

Kr_Ociec dotrzesz na dłużej czy tak jak poprzednio? Tymon? Jeszcze inni chetni chociaż na jeden dzień?

Pazdziernik idzie wielkimi krokami wiec zeby nam sie to wszystko nie rozbiło o coś niespodziewanego :)

[ Dodano: 16-09-13, 20:29 ]
slawekd, nooo i to mi sie podoba :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Tymon » poniedziałek, 16 września 2013, 19:39

U mnie marnie to wygląda :/
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez KR-Ociec » poniedziałek, 16 września 2013, 20:03

"Abek" - raczej wymiękam ... :(
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Malwi » poniedziałek, 16 września 2013, 20:04

KR-Ociec, a to teraz mi serduszko pękło po raz drugi dzisiaj :(
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » poniedziałek, 16 września 2013, 20:08

KR-Ociec, a co Cie przekona?
Tymon, a co Cie przekona?

Powtarzam się? :PMalwi, zacerować?
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » poniedziałek, 16 września 2013, 20:12

Abek napisał(a):Powtarzam się? :P Malwi, zacerować?
jak dasz radę bezboleśnie, to chętnie :P
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez JenJer » poniedziałek, 16 września 2013, 20:17

U mnie marnie to wygląda :/

ale przecież ty nie musisz z nikim negocjować
slawekd, negocjuj chłopie, negocjuj...najlepiej w nocy :diabel:
Malwi napisał(a):organizujemy się na ognisko na plaży

jeżeli wynajmujemy domek, to możemy zrobić ognisko obok domków w wyznaczonym miejscu :P
Abek napisał(a):JenJer, jak to nie czesto sie ze mna zgadzasz?

No wiesz mój Ty Kalafiorku no czasami nie ma szans żeby dogodzić wszystkim kobitkom :P
KR-Ociec napisał(a): raczej wymiękam

Robuś nawet nie próbuj :nono: musisz być żeby się zaopiekować swoimi dzieciaczkami :smok:
JenJer
 

Postprzez Malwi » poniedziałek, 16 września 2013, 20:21

JenJer napisał(a):jeżeli wynajmujemy domek, to możemy zrobić ognisko obok domków w wyznaczonym miejscu :P
pytanie czy plaża nie będzie bardziej kusząca :P :diabel: ale nie upieram się, wszystko się wyklaruje na miejscu :P


JenJer napisał(a):No wiesz mój Ty Kalafiorku no czasami nie ma szans żeby dogodzić wszystkim kobitkom :P
tego się nie spodziewałam... kurcze za dużo mnie chyba ominęło :P


JenJer napisał(a):Robuś nawet nie próbuj :nono: musisz być żeby się zaopiekować swoimi dzieciaczkami :smok:
święte słowa :mrgreen:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości