Co komu w trawie piszczy czyli Kobiety, motocykle i inne

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Re: Złote myśli zlotowe i nie tylko zlotowe

Postprzez Miksol » wtorek, 21 października 2014, 07:50

A widzisz... bo po zdjęciu widać, że niemiecki, to się tak nie psuje :lol:
A kopie doły?? Bo ja już raz kostkę skręciłem, przez mojego... Bambo taki bardziej cross'owy jest... Tu wykopie tam zakopie...
Usługi ziemne prowadzi :paluj: :lol:
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Złote myśli zlotowe i nie tylko zlotowe

Postprzez JenJer » wtorek, 21 października 2014, 11:44

Miksol napisał(a):Bambo taki bardziej cross'owy jest... :lol:


Pies cross'owy :?: :shock:
To pitbule i buldogi to takie "Hayabus'owe", co nie :?: :brawo: :P
JenJer
 

Re: Złote myśli zlotowe i nie tylko zlotowe

Postprzez Miksol » wtorek, 21 października 2014, 16:03

Te to bardziej intruderowe...

Hayabusowe są te przed hyclami :lol:
Albo charty :lol:
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Złote myśli zlotowe i nie tylko zlotowe

Postprzez Jabol80 » środa, 22 października 2014, 17:11

Mojego to bardziej do skutra 50cm mogę porównać ,dużo hałasu i nic więcej :)
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Złote myśli zlotowe i nie tylko zlotowe

Postprzez JenJer » czwartek, 23 października 2014, 13:22

miksus mnie to raczej o gabaryty a nie prędkość chodziło :diabel:
dobre, dobre z tym skuterem :brawo: :lol:
JenJer
 

Re: Złote myśli zlotowe i nie tylko zlotowe

Postprzez Miksol » czwartek, 23 października 2014, 16:43

york w dwutakcie?? :lol:
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Złote myśli zlotowe i nie tylko zlotowe

Postprzez requiem5 » czwartek, 23 października 2014, 18:53

ja widzę, że dział "Złote myśli zlotowe i nie tylko zlotowe" powoli zamienia się w "do czego podobny jest mój pies" :nono:
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Złote myśli zlotowe i nie tylko zlotowe

Postprzez JenJer » czwartek, 23 października 2014, 22:48

masz rację :oops: ale możemy przecież przenieść się tu: viewtopic.php?f=9&t=4072
JenJer
 

Re: Co komu w trawie piszczy czyli Kobiety, motocykle i inne

Postprzez requiem5 » piątek, 24 października 2014, 07:34

podziękować ;)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Co komu w trawie piszczy czyli Kobiety, motocykle i inne

Postprzez woznyman » poniedziałek, 2 marca 2015, 14:20

Pszczoła

biker_girl_by_tigersgirl-d3g3jyu.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Co komu w trawie piszczy czyli Kobiety, motocykle i inne

Postprzez woznyman » poniedziałek, 2 marca 2015, 14:21

Pszczoła

biker_girl_by_tigersgirl-d3g3jyu.jpg
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron