Konkludując bardzo miło było poznać i więcej więcej więcej takich spotów tylko tym razem w wydaniu macro 



bostea napisał(a):... Dlatego może ten następny spocik damy gdzieś niżej?


Toster napisał(a):Ma ktoś pożyczyć kask na niedzielne latanie dla mojego plecaczka?

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość