Wspolne latanie po Wawie i okolicach w Sezonie 2012

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Wspolne latanie po Wawie i okolicach w Sezonie 2012

Postprzez TasmaN » niedziela, 12 lutego 2012, 22:29

Czesc,

taki pomysl mam... w sumie w zeszlym sezonie cos podobnego probowalismy ale roznie bylo.

Otoz... jak wiadomo zdarzaja sie weekendy, wieczory w tygodniu ze ma sie ochote po prostu polatac bez celu. Albo czesc osob ustawia sie na wspolne latanie. Nie zawsze na Forum ktos napisze, nie zawsze ktos przeczyta.

Moze zrobmy liste osob z nr telefonow komorkowych i kazdy z nas wpisze sobie je pozniej do telefonu. Jesli ktos w danej chwili bedzie chcial polatac, albo zbierze sie 2-3 chetne osoby i beda chcialy pojezdzic... wowczas jedna z nich robi akcje SMSowa do wszystkich potencjalnie zainteresowanych. I tym oto sposobem ktos inny zmagajac sie np. z nuda w sobotnie popoludnie bedzie mial okazje, cel i motywacje zeby 'wyjsc na moto' ;)

Wiadomosc moze byc krotka i konkretna, np: dzis, 16.00 stacja BP Modlinska, lecimy nad Zegrze na grilla.

Osoby chetne potwierdzaja i juz sie kreci konkretna ekipa do polatania.

Oczywiscie jesli bedziecie zaintersowani pomyslem to dane kontaktowe bedziemy umieszczac w odpowiednim temacie w Strefie Klubowicza (ograniczony dostep).


P.S.
w zeszlym roku wiele bylo sytuacji ze ktos na forum napisal ze chce polatac, ktos akurat juz latal i nie mogl napisac albo ktos przeczytal ze ekipa poleciala i nie mial kontaktu zeby dogonic...

CO WY NA TO ??
TasmaN
 

Postprzez stachuwp » poniedziałek, 13 lutego 2012, 09:51

Jestem jak najbardziej za. Co prawda czasu na latanie będzie w tym roku bardzo niewiele, ale w ten sposób szybko można dorwać kompana do jazdy.
był -> Chart 210
-> GS 500 Five Star 98r
jest -> Ogar 200
-> ETZ 150
-> ETZ 150 99% oryginał
-> GSX 600F
Avatar użytkownika
stachuwp
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2012, 01:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RAV » poniedziałek, 13 lutego 2012, 11:25

Jestem zdecydowanie ZA :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez moro99 » poniedziałek, 13 lutego 2012, 12:36

a jak ja nie jestem klubowiczem to co ?
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez ogórek » poniedziałek, 13 lutego 2012, 17:09

MORO99 to wpłać na konto forum 25zł i już nim będziesz heeeeeeeeeee :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:30

OK, otwieram temat w Strefie Klubowicza.
TasmaN
 

Postprzez moro99 » poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:40

no to nadal w ciemnej "rzopu" jestem :D
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez RAV » poniedziałek, 20 lutego 2012, 21:02

... a na liście aż 4 osoby :D



się będzie działooooo :P
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez moro99 » poniedziałek, 20 lutego 2012, 22:41

no mnie tez dopiscie ;P
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez ogórek » wtorek, 21 lutego 2012, 17:01

... a na liście aż 4 osoby :D



się będzie działooooo :P RAV AŻ mi się wydaje TYLKO w tamtym sezonie śmigaliśmy nawet na 9 motorów. http://imageshack.us/photo/my-images/20 ... e0792.jpg/
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez TasmaN » wtorek, 21 lutego 2012, 22:48

bo Niuniek, Gof, Budzik, Fire, Ramirez, Darek, ArekB6 i jeszcze kilka osob ma moj temat w dupie :P a potem w sezonie jest ze by sie chcialo razem polatac :P

Nie podam ich numerow jesli sami nie beda chcieli - a koncepcja byla taka zeby kazdy z kazdym mial kontakt na kom. Nie tylko w sprawie polatania ale rowniez pomocy jesli bedzie takowa potrzebna. Co mi sie osobiscie rowniez po wypadku pod Warszawa przydalo.
TasmaN
 

Postprzez Pablo22 » poniedziałek, 27 lutego 2012, 16:34

niedługo wpłacę składkę i chętnie bym się dołączył do wspólnego latania :)
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » wtorek, 28 lutego 2012, 20:56

TasmaN, i tak to ja wiekszosc organizuje a jak gdzies jedziesz lb niuniek to i tak do mnei dzwonicie :d
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Pablo22 » sobota, 3 marca 2012, 20:35

to jak śmigał ktoś dzisiaj w wawie :D ??
bo dziś zwiedziłem marki tarchomin, powiśle, centrum, gocław, wesoła i żadnego gsxf nie spotkałem widziałem cbr, fazery gsxr, hornety ale nie gsxf :(
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » sobota, 3 marca 2012, 21:18

Pablo22, ja smigalem. Z bialoleki na mokotow i potem do domu (jechalem przez wislostrade a wracalem TT)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Pablo22 » sobota, 3 marca 2012, 21:51

Budzik, ajj nie te kierunki :)
Jutro ktoś zamierza śmigać jak pogoda dopiszę :)??
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez moro99 » sobota, 3 marca 2012, 22:32

ja jutro chce posmigac z kumplem (przyprowadzilismy mu XJ6 dzisiaj) i pomoc stawiac 1sze kroki w "duzym" miescie na "duzym" moto :)
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Pablo22 » sobota, 3 marca 2012, 22:46

też mam chęć jutro polatać troszkę, może byśmy się gdzieś złapali na moto :)??
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez moro99 » sobota, 3 marca 2012, 22:47

tylko nie wiem o ktorej bede latac :\
PW z nr koma polecialo :)
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Pablo22 » sobota, 3 marca 2012, 22:48

okey :) powiem tak najlepiej koło 13 wtedy najcieplej bo jednak ma być przymrozek w nocy :)
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości