taki pomysl mam... w sumie w zeszlym sezonie cos podobnego probowalismy ale roznie bylo.
Otoz... jak wiadomo zdarzaja sie weekendy, wieczory w tygodniu ze ma sie ochote po prostu polatac bez celu. Albo czesc osob ustawia sie na wspolne latanie. Nie zawsze na Forum ktos napisze, nie zawsze ktos przeczyta.
Moze zrobmy liste osob z nr telefonow komorkowych i kazdy z nas wpisze sobie je pozniej do telefonu. Jesli ktos w danej chwili bedzie chcial polatac, albo zbierze sie 2-3 chetne osoby i beda chcialy pojezdzic... wowczas jedna z nich robi akcje SMSowa do wszystkich potencjalnie zainteresowanych. I tym oto sposobem ktos inny zmagajac sie np. z nuda w sobotnie popoludnie bedzie mial okazje, cel i motywacje zeby 'wyjsc na moto'
Wiadomosc moze byc krotka i konkretna, np: dzis, 16.00 stacja BP Modlinska, lecimy nad Zegrze na grilla.
Osoby chetne potwierdzaja i juz sie kreci konkretna ekipa do polatania.
Oczywiscie jesli bedziecie zaintersowani pomyslem to dane kontaktowe bedziemy umieszczac w odpowiednim temacie w Strefie Klubowicza (ograniczony dostep).
P.S.
w zeszlym roku wiele bylo sytuacji ze ktos na forum napisal ze chce polatac, ktos akurat juz latal i nie mogl napisac albo ktos przeczytal ze ekipa poleciala i nie mial kontaktu zeby dogonic...
CO WY NA TO ??

